İlkelerimiz
Kaliteli Hizmet
  “Arkadaşlar, evet biz bir ticari işletmeyiz, evet kar etmek amaçlarımızdan birisidir Ama bizim önceliğimiz, iyi hizmeti, kaliteli hizmeti güvenilir bir şekilde vermek olmalıdır. Ayrıca bu hizmeti zamanında ve hızlı şekilde vermek olmalıdır. Firmalarımızın ihtiyaçlarına ve sorunlarına hızlı çözüm üretmek her zaman önceliğimizdir. Endişeniz olmasın; hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimiz ile biz zaten mali tabloları çok güçlü bir grup olacağız. Firmalarımız kazanacak, bizler kazanacağız, sizler kazanacaksınız ... “Kurucumuz Ekrem SAATCİ’nin Ekibi ile yaptığı konuşmadan alınmıştır.
Güvenilirlik
  “Üstadım bu firma ilk defa KDV iadesi alacak, ücreti biraz yüksek belirleyebiliriz.”
“Arkadaşlar ben insanların bilgisizliği ve çaresizliğini kullanarak yüksek paralar kazanma peşinde olamam. Bu firmada hiçbir zaman böyle olmamıştır, olmayacaktır. Daha fazla para kazanmak amacı ile insanları kandıramam, ne kendi adıma ne de bu markanın adına leke süremem. Hakkımız neyse onu kazanalım, gerekirse az kazanalım, ama güven kaybetmeyelim, itibar kaybetmeyelim.
Hizmetin Zamanında Verilmesi
  Şirketimizin temel ilkelerinden birisi firmaların ihtiyaçlarının zamanında ve ivedi olarak karşılanmasıdır. Zamanında verilmeyen hizmet eksik verilmiştir, verilmemiştir. • Çalışanlarımızdan bir tanesinin iş akdi sadece, müşteri mailine 2 saat sonra dönüş yapmış olması ve bu ihmalin ikinci defa tekerrüründen ötürü kıdem, ihbar tazminatları ödenmek sureti ile aynı gün feshedilmiştir. • İlk kuruluş yılımızda KDV iade işlemleri bizden kaynaklanmayan nedenlerle (muhasebe evrak kayıt düzeninin olmaması, eksiklik yazısı ile firmadan istenen ödeme belgelerinin temin edilememesi vb.) söz verdiğimiz süreden sonra tamamlanmış olması nedeni ile ücret talep edilmemiş ve alınmamıştır.
Eşitlik
  “Üstadım firmalar bazında yeni bir iş planlaması yapalım, bize getirisi yüksek olan büyük firmalarımıza öncelik verelim.”
“Arkadaşlar ben bir firma ile anlaşmış ve müşteri portföyümüze katmışsam, küçük büyük ayrımı yapamayız. Büyüğe de en iyi hizmeti vereceğiz küçüğe de, ben anlaştığım ve müşteri portföyüne giren hiçbir firmanın işlerinde en ufak bir gecikme ve eksiklik istemiyorum.”
Gizlilik, Müşteri Mahremiyeti
  Kuruluşumuzdan bu yana şirketimizin en fazla önem verdiği konulardan birisi, hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ticari ve vergisel verileri başta olmak üzere hiçbir bilginin 3. şahıslar ile paylaşılmamasıdır. Bu konuda hizmet verdiğimiz firmalara güven vermiş olmalıyız ki, aynı sektörde birbirlerine rakip olan veya dost olan firmalar bile, birbirlerine şirketimizi tavsiye etmekte, bu konuda hiçbir endişe duymamaktadırlar. Sadece rakip firma ile veya arkadaşları ile şirketimizin çalıştığını bilmekte, bizim ilkelerimizi ve şirket karakterini bildiklerinden diğer firmalar hakkında hiçbir soru sormamaktadırlar. Ola ki soruldu, alacakları tek cevap işlerinin iyi olduğudur. Müşteri mahremiyeti ve gizliliği gurubumuzun en temel ilkelerinden birisidir.

Şeffaflık

  Firma olarak yaptığımız işe o kadar güveniyoruz ki; tüm müşterilerimiz kendilerine verilen müşteri şifreleri ile web adresimizden müşteri girişi ile giriş yaptıklarında, KDV iade dosyaları ile ilgili tarafımızdan hazırlanan dökümanları, iadelerinin hangi aşamada olduğunu, kendileri hakkında yapılan denetim notlarını vd. tüm bilgi ve belgelere ulaşım imkanı veriyoruz. Biz Gelir İdaresine link vemiyoruz. Kendi sistemimizi müşterilerimize (kendilerine ait bilgi ve belgeler ile sınırlı olmak üzere) açıyoruz.